Závislost.

29. října 2012 v 15:54 | Froya
Cítila jsem temnotu. Nicotno. Tmu. Beznaděj. A zároveň nic. Docela odlišné nic, než bych kdy čekala. Obávám se, že to ještě pocítím. A nakonec nezbyde nic. Jenom tenhle pocit. Ten zatracenej pocit. Nebudu cítit, nebudu snít, nebudu bdít, budu umírat a necítit. Popel a tma. Tak dlouho a pronikavě jsem to nikdy necítila.
Čas je mocej nepřítel. Nedovedete proti němu vést válku, on vás zničí ještě před útokem. Je tak důkladný, krutý. Nezná milosrdenství. Proklínám ho a on mě nenávidí. Mír je pro ženy a zbabělce, to války tvoří říše.
Přátelé. Nepřátelé. A jaký je to rozdíl? Snad jen tolik, že přítel je mocnější nepřítel. Zničí vás dokonale, přesně ví, kam útočit.
Cha! Jak obludně paradoxní. Čím víc mě má v pařátech melancholie, tím víc se směju. Pohrdám jí. A píšu články, který vnášejí do tváří smích. Jak náramě se umím přetvařovat!! K popukání...
Uvidíš, až slunce spolkne had a s ním vše co si míval rád.

16:55 - zvláštní, většinou mi článek pomůže. Někjak mě zaplní, vyprázní, uklidní, ale teď?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hilja Virtanen Hilja Virtanen | Web | 29. října 2012 v 19:32 | Reagovat

S tím přátelstvím mám ted´ v poslední době problém,nebot´ mě opustila osoba které jsem ještě donedávna říkala ´nejlepší kamarádka´..ještě že vím,že jsem se ujistila v tom,co jsem si myslela.. :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.