Nespravedlivá, nespravedlivej, nespravedliví...

29. června 2012 v 20:32 | Froya-Ireth de la Feon |  Kecy. (pro rok 2012)
Nevím, kde lidi vyhrabali, že z kytary bolej prsty. Hraju na ní dva dny v kuse, tak vo tom něco vím...Blbý je, že tím ubíjím mojí zuřivost. Znáte ten pocit, když to ve vás pulzuje? Když to ve vás tuhne a přitom je to tak ledově klidný? Na promrzlost těla si přitom postěžovat nemůžete, poněvač se vám chce chrlit voheň na kolemjdoucí.
Dneska jsem dostala vysvědčení. Ne, moment...to zní moc slavnostně. Tak znovu - Dneska mi vrazili pěst do ksichtu. Pamatuju na základkový časy, kdy u toho byl hodinovej proslov a ještě vyjádření ředitele, srazy v tělocvičně,...A tak. Na gymplu před vás vrazej kus usmolenýho papíru a dělejte si s tím, co chcete! Řekněme, že do toho přiblblýho papíru bych se ani nevysmrkala. Je jich pět. Jasně, vyznamenání mám, ale tak za to si nic nekoupím. Matka se ke mně chová jako k vodhozenýmu černýmu kocourovi, kterýho jenom živit a nic z toho. Ani se na to nekoukla. Votec už byl rozumnější, ale taky nějak nejásal. Takhle to podělat! Posílám veškerej mor na fyzikáře! Pomsta bude sladká! Já idiot napíšu prověrku na jedničku, jako jedna ze dvou ze třídy, hlásím se jak pošuk a von? Kydne mi dvojku! "Svět je krutě nespravedlivej. Někdo vždycky líp vypadá, je bohatší, chytřejší nebo řídí parádnější auto...Nikdo nevěděl co dělat, aby jsme byli šťastný. Ale činit lidi nešťastnejma? To bylo jednoduchý!"
Těžko se dostanu na BiGy...
A k tomu všemu prázdniny. Za co mě trestáte? Taková nuda, že by se člověk nehtů nedokousal. Do Benátek jedu až v září. Co tu budu dělat? Docela sama...Bojím se lidí na to, abych se s nějakejma novejma seznámila a svým kamarádům poslední dobou nerozumím a neumím s nima mluvit. A co ty ještě starší? Škoda slov...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MissFilth MissFilth | Web | 29. června 2012 v 21:15 | Reagovat

No jo prázdniny.Abych řekla pravdu,tak jsem se na ně vůbec netěšila a k tomu všemu končím základku a docela se bojím,co bude v září.. :-)

2 MissFilth MissFilth | Web | 30. června 2012 v 12:20 | Reagovat

Na střední :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.