Nadpis bude..

27. února 2012 v 18:38 | Froya-Ireth de la Feon
Ráno bylo divný. Protože P - můj nepřítel, fajn, tak není zrovna nepřítel, ale rozhodně není přítel - mě viděl přecházet přes tu šílenou silnici, která nám znenadání vyrostla před školou (samozdřejmě jsem přecházela asi 100m od přechodu) a jak mě svým bystrým očkem uviděl, zastavil se a jako správnej džentlmen na mě počkal - ba dokonce mi otevřel dveře. Divný!
Va škole se nic nedělo, ostatně jako vždycky. Psali sme z chemie a Mařka si kydla na hlavu černou - totálně neoriginální barvu. Přiznávám, že mě tím trochu (HODNĚ!) zklamala...Moc mi ta barva k ní nesedí, ale já si zvyknu. Navíc jsem z těch celohodinovejch civění na Skylettku ,S , L a K usoudila, že chci mít dready. Nevím, co mě to jako napadlo, ale došlo mi, že to musí bejt žůžo (kurva! co to je za výraz?) mít vlastní dready nebo i dread. Sice nevím, čím se to živí, kolik to spotřebuje toho, čím se živí a taky jaký podmínky musí bejt pro chov něčeho takovýho...Ale chci to mít na hlavě!
Po škole sem měla hudebku. Matka si ještě před odjezdem zvrkla kotník. A tak jsem jí jako její milá dceruška vysála a koupila truhlíky (k tomu se ještě dostanu). Zasadila jsem si levanduli - já tu rostlinku miluju. Už se nemůžu dočkat, až to vykvete!! Pak sem šla na hudebku...A protože mi ráčil přijít mejt od knihovny, že Děti ze stanice Zoo jsou jako k mání, tak jsem se tam ještě před hudebkou vydala. Na kalvírku jsem si zahrála Whitney Houston a pádila domů. No a teď k těm truhlíkům - zašla jsem ještě do květinářství k Bauneplům. Strašně ráda tam chodívám...Je to tam takovej ráj v Kaplici. Maj tam haldy kytek a dekorací a vůní a...vůbec všech takovejch věcí. Popadla jsem ty dva slíbený truhlíky a zaplatila. Když jsem od tud vycházeli, procházel kolem mě takovej ten týpek, co vždycky stojí na zastávce (Skylett a Mařce se líbí. No a mě samozdřejmě taky). A tak jsem si vůbec nepřipadala s těma trapnejma truhlíkama kůl, nebo jak se to ta dnešní mládež jako nazývá, ale jako totální mazánek - ale co. Když sm procházela městem, někdo za mnou dost pronikavě pískal. Helejte, já opravdu nenávidím hlučný lidi, co někde pískaj nebo dělaj nějakou pobodnou aktivitu. A tak jsem byla rozzuřená! Doma sem si přečetla důležitý články a teď se plánuju koukat na simpsonovi...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Administrator Administrator | E-mail | Web | 27. února 2012 v 18:42 | Reagovat

Ahoj, máš zájem o virtuálního pejska? Prosím pořiď si ho a starej se o něj, každou návštěvou mého blogu dostanu peníze na skutečný útulek. Můžeš při hraní pomáhat skutečným pejskům. Nebuďme lhostejní! Díky moc.

2 MissFilth MissFilth | Web | 27. února 2012 v 19:05 | Reagovat

Tyjo, vy jste šli do školy ?? My máme jarní prázdniny... ;) :)
P.S. Jo Lauri .. ♥♥ ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.