Melancholie.

26. ledna 2012 v 17:30 | Froya-Ireth de la Feon |  Kecy. (pro rok 2012)
Jako vždycky, začínám aktuálním momentem a pak se z toho všeho nějak vyvrbí minulost a vy z toho budete mít houby, protože to bude souvislí asi jako bible a korán v jednom.
Právě jsem byla označena za všeuměla. Což mi samozdřejmě lichotí, ale v druhé větě hned bylo, že normální lidé jsou jiní...Což mi vlastně lichotí ještě víc, protože jsem nevšední ("a to já vskutku jsem.."-jak poznamenalo mé narcistické já).
Čím víc dumám nad zvěrokruhem, začínám si všímat, že jsem typičtější kozoroh, než jsem si myslela. Naštěstí pořát nejsem nejtypičtější kozoroh, jakýho znám. Takoví štěstí má předrahoučká Skylettinečka ( tak nevím, jestli tě tu mám vůbec zmiňovat, když chceš být inkognito..). Když si totiž čtu charakteristiku lidí, narozených v kozorohu, jako by to celé bylo o ní...Mě totiž chybí ta úspěšnost, jaké kozorozi dosahují. Což mi připomíná, že sem ti (drahá skylettko) slíbila článek o tobě z mého pohledu, časem to příjde, slibuji.
To bylo krátké odbočení. První pocity při psaní článku byli, že to bude článek, ve kterým si budu vylejvat své "srdce" (pokud tak ten kus nečinné hmoty můžu nazvat). Ale ouha, nebudu. Na to jsem moc bezcitná. Jakej máte pocit, když vidíte člověka plakat na chodbě? Jo, tohle se mi stalo...Pořát to viím před sebou. Je to bída, doufám, že už nepláče, protože jeho oči je slz škoda a lidem sluší smích víc než slzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dr.Mistake^^ Dr.Mistake^^ | Web | 26. ledna 2012 v 21:34 | Reagovat

máš strašně zajímavé články. A děkuju za tvůj názor,určitě mě to potěšilo a hlavně to, že to nezažívám jen já. Ještě mě tu uvidíš, a né jednou!:)

2 Skyletta Skyletta | Web | 27. ledna 2012 v 13:57 | Reagovat

Předrahá Froyinko, zmiňuj mě, zmiňuj. Ten útěk na jinou adresu se stejně moc nepoved, T. zase všechno ví a vyžvaní, tak je to fuk. Na ten článek o mně se těšim, a strašně moc.
Mimochodem, A. už nepláče.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.