Fialová na koruně. Modrá i červená. Temný mrak.

24. ledna 2012 v 15:22 | Froya-Ireth de la Feon |  Kecy. (pro rok 2012)
Toužím udělat něco šíleného. Něco, co by ostatní maximálně šokovalo. Třebaže už jsem to svým vrstevníkům (alespoň většině) stačila sdělit, musím to nutně vypsat i semhle. Chci si obarvit vlasy na fialovou, která vzkvétá jen v temnotě. Takovou fialovou, která by všechny ohromila. Psala jsem o tom a vím, že sem kdysi toužila po modrých nebo červených vlasech. A taky po nich pořát toužím, ale nevím, po kterých víc. V tom případě je fialová kompromis. Jenže v tu dobu jsem byla odbyta pouze s ubohoučkýma hnědýma pramínkama v mých nechutně bloňdatých vlasech. Vědět, že budu mít oční vady a bloňďaté vlasy, asi bych se vměsila do těla někoho jinýho. Ale takový výměšek temného mraku to nemá ani tak moc lehké, jako spíš těžké. Už se nemůžu dočkat, až si pro mne můj milovaný mrak příjde a já už nebudu muset na tomto místě trčet!
Nechápu, jak si vůbec někdo může stěžovat, že je na nějaký hudební nástroj samouk. Nevíte, co já bych za to dala...No nic. Čím lepší, tím horší...

Aktualizace (z 25.01. 2011) - "ničení" (podle mě zkrášlení) mých "přenádherných" vlasů nebylo zamítnuto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Xavier Fender Xavier Fender | Web | 25. ledna 2012 v 22:10 | Reagovat

S fialovými vlasy moc zkušeností nemám, ale vím, že dobře vypadá vínová. :-D A blond není prokletí. Na mě působí některé odstíny velice vznešeně. :-)

Na kytaru už jsem přestal hrát. Nemám na to nervy a asi ani nikdy mít nebudu. Začal jsem se věnovat škole a hudbě se věnuji už jen pasivně. :-D Nicméně zklamaný nejsem. ;-)
U mě na blogu nejde o takové "logo", kterým bych si chtěl kompenzovat svou neschopnost a netrpělivost, ale mám blog o jednom kytaristovi. Vlastně, teď už se přidávání článků o něm moc nevěnuji. Začal jsem být až moc egoistický, takže veškerou pozornost strhávám na sebe. :-D

Asi málokdo v téhle době bojuje proti smrti. Každý přemýšlí o tom, jaké by bylo přemoct ji, ale téměř všichni jsou smířeni s tím, že to asi nepůjde. :-)
Vlastně jsi mě přivedla na myšlenku, že lidé jsou natolik smíření s faktem, že zemřou právě proto, že za života klidu a míru docílit kvůli svým bojům a prohřeškům nemohou.
Jsme asi až moc komplikovaní.

Přeji pěkný večer. :-)

2 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 27. ledna 2012 v 14:53 | Reagovat

Modrá a červená, to byly taky moje vlasové sny. jenže mám je od přírody tmavě hnědé a to se barví pak těžko. červenou jsem měla, teď už rom jsem chtěla modrou. Koupila jsem si barvu od Directions a zkoušela. Nic. Nakonec z toho vzniklo pět pokusů, vyšel jeden a to tak, že jsem měla vyperoxidovaý blond pramen a úplně nahoře modré kolečko, které se rozplizlo i s peroxidem ještě mimo pramen a plesnivá hlava byla na světě. :D Modrá mě prostě nemá ráda. Tak jsem se naštvala, odbarvila kus hlavy a teď to mám krásně červeno-zeleno-blonďato-původní a nevypadá to vůbec špatně. :)
Držím palce s fialovou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.