Time is running out...

19. listopadu 2011 v 11:24 | Froya Aranell |  Kecy. (pro rok 2011)
Můj učitel se mi snaží promlouvat do duše, hraje si na psychologa. Bože! To je tak těžký pochopit že sem introvert a nervák a přesto sebevědomej? Nemůžu za to, že sem u všeho tak křečovitě stočená, nevadí mi to, nikdy nevadilo...Jo, je na mě rozpačitej pohled ale co z toho. Každej nemůže bejt pořát v pohodě...
Beztak si myslím, že za to může ta budova, je prokletá! Stejně jako já...Vždycky, když sem tam chovám se neobvykle mile a mám na držce takovej ten nemožnej úšklebek..jak že se menuje..jo úsměv. Blé! Já se přece směju jenom, když chci! Ta budova ve mě vyvolává zvláštní chování a to způsobuje, že se cítím v křeči.
A tyhle okolnosti mě přinutily udělat si opět test osobnosti. A co z toho? Zase mi vyšlo, že sem flegmatik! Hooo..uby! Já nejsem flegmatik, nemůžu bejt, je to nějkej omyl. Když sem tuhle ptákovinu zkoušela poprví, tak mi vyšlo, že sem flegma na 27%, sangvi na 24%, melanchol na 24% a choler - překvapivě - na 24%. Nějaký debilní 4% ze mě nedělat flegmáče! No to vylučuju!! Prostě sem další druh, dosud neobjevenej. Tak vono by to taky bylo divný, kdyby se lidi dali rozdělit jenom na čtyři druhy, no ne? Jasně, ty čtyři druhy maj různý odstíny, ale no tak já nejsem odstín, já sem originál! Jo! Jdi proti všem!!
A co mám z těhle blbejch okolností? A? Nic!...No to je mi ale výhra! Jenom sem zjistila že se neznám že se opět hledám a že sem se nenašla. Tak čučte: Já po tomhle "mega" zjištění už ani nechci vědět co sem zač!


(Muse - the time is running out z ytb.com )
Aha..Vidíte, to sem taky nevěděla, že se mi líbí Muse. Nelíbí se mi! Sou nějakou divno vazbou spojený se Stmívání! Vopruz!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.