Brute!

7. listopadu 2011 v 18:34 | Froya Aranell |  Kecy. (pro rok 2011)
Vy ste věděli, že anglicky se řekne hovado brute? Já ne...Je to extrémě paradoxní, něboť známe slavnej výrok "i ty brute?" "Pak padni Caesare!"
Zjistila sem, že Jiřina bude hrát na baskytaru a je celá žhavá do založení společný kapely. To je komický jak vesmír, protože já se do toho fakt neženu. Na kytaru umím docela bídně zahrát "Andulko šafářová" a tím luxusně končím. Dokonce se mi hlásí víc zpěváku než bych čekala...Vlastně Smolík. Všichni chtěj mít všechno hned a já ani nemám páru, jestli vůbec nějakou hudební skupinu chci. No to je celkem fuk, mě nikdy nikdo neposlouchá (Ale všichni na to doplácí..Haha..).
Je čas akorát tak na spaní. Listopad je vůbec houby období. Vlastně ani ne...Vychází Storytime, no jo, není to Imaginareaum, ale i tak...Vlastně to má být něco jako Amaranth. Ach, koukám tady na sestřihy (samozdřejmě komplet není nikde k sehnání) a zjišťuju, že Jukka je tam samozdřejmě skvelej, o tuomasovi se snad ani nedá vyjádřit slovy a Anett tam vypadá jak Jonatán. Co se týče Empua, tak toho sem tam postřehla jen docela málo, a to samozdřejmě v rámci toho jakého metalového tanečku (jo, mám na mysli mlácení hlavou) a Marca sem tam zatím vůbec neviděla. Už aby byl prosinec, s prosincem příjde i Imaginaerum a i film, ale ten se do čech dostane nejdřív...hmm to je tak vzdálený, že si ani netroufám tipovat. To je taková diskriminace! Já na ně tak chci...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.