It's getting dark

8. října 2011 v 15:58 | Froya Aranell |  Témata
Už sem snad sto let nepsala na téma týdne. Asi to bude tím, že nebylo žádné zajímavé - alespoň pro mne. Změnili jste ho k lepšímu, už bylo na čase.
Žít bez elektřiny..Já tak neskutečně proklínám toho jenž jí vymyslel. Jistě, už jsme tady tak musíme pokračovat a to znamená dělat pokroky. ALe za jakou cenu? Chceme skončit otroky strojů, co jsme tak morbidně vyráběli a vymýšleli? Snažíme se je zdokonalovat. Zabýrá nám to takové neskutečné množství času a proč? Chceme být vyspělejší. Elektřina nám toho spousty dala, ale i vzala. Ulehčuje nám život, některým ho vezme. Proklínám i děkuji elektrice. Jenom nevím, čeho bych měla dělat víc. Někdy bych chtěla žít ve středověku, to je pravda, někdy jsem ale na svou dobu pyšná.
Nebýt jí, asi bych nepsala tenhle článek, asi bych teď neměla puštěný nightwish, asi by moje elektrická kytara vypadala dost zajímavě, klavír, kterej vedle mě stojí, asi by byl poměrně větší, asi už byste se nedočkali jediné fotografie, toto by mě mrzelo. Ale taky bych chodila častěji ven, pozorovala bych mnohem víc hvězd, chodila bych častěji pěšky,...
Elektřina lidem hodně vzala. Ale nakonec jsem ráda, že jí mám...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sibelinne sibelinne | Web | 8. října 2011 v 18:45 | Reagovat

Haleluja, konečně článek, co není jenom o tom, že by autor nepřežil být bez netu a mobilu.

Jinak Nightwish já taky ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.