Home, sweet home

13. srpna 2011 v 17:32 | Froya Aranell |  Kecy. (pro rok 2011)
Ani nevíte, jakou neskutečnou radost sem měla, když jsem se vrátila do čech. Chtělo se mi bračet a smát jak malýmu dítěti, když jsem procházela okolo horlivě rozmlouvajících lidí a já jim ROZUMĚLA. Je mi tak dobře, když můžu konečně napsat "ř". Lidi, já sem vlastenec!! Už mi s toho jejich schprechtění docela hrabalo. No skutečně! Když kolem mě v čechách projížděl ciklista málem jsem ho pozdravila: "Gruß Gott"!
Docela by mě zajímalo, jak se tyhle lidi zdraví na Václaváku - jistě, na václaváku si Rakušáci s žádným pozdrav-pán-bůh
nepříjdou, ale co kdyby...Přeci též musí mít nějaký rakouský Václavák, ne? Je mi líto že sem nepsala, ale cožpak to jde?
Lidi, jak já jsem se styděla za to že nemůžu psát plnohodnotně - jako by se tohle moje tlachání tak dalo označit - česky.
Zasypu vás fotkama, jen počkejte!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ela Ela | Web | 14. srpna 2011 v 15:27 | Reagovat

Vítej doma!!! :D
no jo.. kdybych uměla ř vyslovit.. taky bych se radovala :D
na fotky se těším, protože jsou vždycky insspirující.
O Rakouskym václaváku nic nevím.. ale i vesničky maj svoje náměstí, takže tam nějaký určitě bude.
jinak děkuji ti za pochvalu kresby :).
S tou malbou to nevidim tak světle, protože jsem namalovala jenom tři obrazy a to byly blbosti do školy. Akorát na obraz komixové Xeny sem hrdá :D, ale to je na lepence (karton od krabice) takže asi tak :D.
Na kytaru jsem od Března neměla čas... ale až si udělám řidičák, tak se na to vrhnu s doučovatelem! :D
Orlík byl fajn. první dva dny sme se koupali a flákali. Pak jsme šli na dřevo a pilně ho zpracovali. Našli jsme totiž asi 5 velkých soušek.
taky jsme často chodili po pobřeží (XD) na Trhovky. jednou sme chtěli jít na pizzu, tak jsme se vydali lesem.. zabloudili jsme a místo Trhovek došli o dva a půl kiláku dál jiným směrem. Asi se to jmenovalo Klučenice... no každopádně sme měli v hospodě dvě nejodpornější pizzy jaký sem za celý svýj život jedla! tak sme jim tam napsali na tabuli pod "Vaříme pizzu" slovo "Hnusnou" :D... cestou zpátky sme nehorázně zmokli a stan sestry a jejího přítele byl nehorázně promoklý... sestra měla vyndaný všechny věci ve stanu.. takže se neměla do čeho převlíct... musela si vzít moje, který sem měla v houseboatu. tam jsme taky všichni spali tu noc... jenže pršet nepřestalo.. a houpalo to s náma jak Poseidonův hněv na moři. Prostě a zkrátka... bylo to super :D.. sice jsme druhý den odjížděli, protože mělo pršet i další noc... ale zbytek sme si užili na chatě...
jonm mě štvali ty dvě hrdličky.. protože pořád cukrovali a ani v tom houseboatu na palandě nepřestali... docela trapas :D
doufám, že i ty si měla zábavný červenec :)

2 Ela Ela | Web | 14. srpna 2011 v 17:46 | Reagovat

Elektrickou? je ty se mas... otec mi ji nechtel koupit, dokud se nenaucim na tu dementni taborovku... a ta me nebavi.
a jakou barvu chceš mít na řepě? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.