Helma a rozum?

27. června 2011 v 14:58 | Froya Aranell |  Kecy. (pro rok 2011)
Jak dopadl ten sportovní den? Pohoda...Dohromady jsme na kole ujeli tak kolem 20 km (určitě víc...). Bylo to fajn - do kopce, pak s kopce pak zase do kopce. Navíc sem tam zjistila, že mám docela fajn příbuzný. No fakt... (totiž Kačku - do teď sem jí měla za ukouřenou feťačku. Blbost! Dokonce ani nefetuje..) V žaludku mi spokojeně bublají zbytky monstra a já se jenom směju tomu, co mi z toho výletu zbylo - totiž...Ehm, vzpomínky? Směju se, jak ten největší machr nedojel další půlku kopce. No fakt, jeden můj spolužák - ne, já nebudu jmenovat, jinak mě zabije. Haha, no to nezabije, když se ho dotknu valí se po zemi, jak ho to bolí. Každopádně nechci, aby mi takhle před prázninama dělal ze života peklo. Takže když tenhle holomek odpadl, měli jsme dámskou jízdu i s učitelkou, která je fakt fajn.
A co dělám teď? Mám puštěný simpsonovi (bože, já je žeru). A k tomu hraju Shakes a Fidget, no není to nic proti metinu, ale dá se to...Jak do toho stíhám psát tenhle bezvíznamnej článek? No asi budu genialní, nemyslíte? (protože já si to rozhodně nemyslím)
Pak mám v plánu zase brečet nad trikama z Nightwish (nebo cokoli jinýho) a rozlývat se, jak sou krásný. K tomu si Nightwish asi pustím. A jo, já bych vlastně měla přemýšlet nad dárkem pro mou kámošku - ona je tak trochu (hodně!) Gothic. A taky si budu tajně přát, aby nezapadlo slunce, nebo aby nezkončila noc. Hlavně aby nebyl zítřek (viz článek ad finem )

P.S. Že píšu nějak jiným stylem. Jo..asi na tom něco bude.
P.S.S Shakespaer nebude :))


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ela Ela | Web | 28. června 2011 v 19:25 | Reagovat

-jo no ti největší machři jsou většinou hrozný másla... stačí je zahřát a oni se roztečou :D
- jináč Nightwish a Simpsnovi ti schvaluju... nejlepší :)
-gothic? tak ji zkus koupit nejaky privesek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.